Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Podlasiu rozpoczynają się poszukiwania gazu łupkowego

Utworzony przez Rafał, 17 maja 2011 r. o 08:41
Zgadzam sie z tym w zupelnosci. Bronka tesz nie lubie. PIS rzondzi!!! POkraki wypad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis rzondzi napisał:
PIS rzondzi!!!
I tu się z tobą zgadzam! Czas najwyższy odsunąć pisiorów od władzy! Teraz niech trochę porządzi peło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwal sie pajacu, PIS gora, kutafonie jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis rzondzi napisał:
odwal sie pajacu, PIS gora, kutafonie jeden.
Pis górą? a to ciekawe! zabili wam waszego prezydęta i całą czołówkę a ty mówisz że pis górą? cioty zwykłe jesteście i tyle! Pilnujcie prezesa bo może i jego wam ruscy sprzątną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełwan napisał:
Pis górą? a to ciekawe! zabili wam waszego prezydęta i całą czołówkę a ty mówisz że pis górą? cioty zwykłe jesteście i tyle! Pilnujcie prezesa bo może i jego wam ruscy sprzątną!
Hej Bełwany i Pisiory ja was pogodzę bo będzie: tak czy owak, a rządzi Nowak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Hej Bełwany i Pisiory ja was pogodzę bo będzie: tak czy owak, a rządzi Nowak.
Pawlak,nie wp**** się między łódkę a zawiązkę gdy dżentelmeni rozmawiają o sprawach o których ty,kmiocie,nie masz zielonego pojęcia! To są sprawy nasze i tobie nic do tego! Idż spać już może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżentelman czyli ja i jakis POpaprany sku***el. chooju jeahBunny, wypier***aj mowie ci mędo jedna. Prezydent Lech Kaczynski byl nawiekszom postacio w XXI wieku. Oszolomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełwan napisał:
Pawlak,nie wp**** się między łódkę a zawiązkę gdy dżentelmeni rozmawiają o sprawach o których ty,kmiocie,nie masz zielonego pojęcia! To są sprawy nasze i tobie nic do tego! Idż spać już może...
Bełwan skont u ciebie ten zoologiczny język nienawiści, myślałem że tak jak z tą wodą wszystkie Bełwany mają to do siebie że spływają do morza, a może to nie ocean. Bełwan ty pełowy ekstremisto niereformowalny tuskomatołku.
Ostatnio edytowany 18 maja 2011 r. o 22:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bełwan skont u ciebie...
Moze i belfer ze mnie wychodzi, ale tak pisac nie przystoi. Hmm, odnioslem wrazenie, ze jestes dosc oczytany. A mnie sie kojarzy, ze jak ktos oczytany, to czytal od malenkosci, co skutkuje poprawnoscia ortogaficzna (chyba wzrokowo zostaje w glowie). A tu takie byki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Bełwan skont u ciebie ten zoologiczny język nienawiści, myślałem że tak jak z tą wodą wszystkie Bełwany mają to do siebie że spływają do morza, a może to nie ocean. Bełwan ty pełowy ekstremisto niereformowalny tuskomatołku.
Pawlak i rzondziPIS,ja ten jenzyk nienawiści wziołem od naszych miszczów np człowieka o zszarganych nerwach niesiołoskiego oraz od starego ałtoryteta bydło bartoszeskiego.Wy pisowcy nie macie z nami żadnych szans!Dorżniemy watachy i wypatroszymy nad bugiem wasze wnetszności,a kiszki wasze rzucimy na drugo strone bugu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakis niedorobiony bachor ma koniec szlabanu na komputer. glupi belwan. mam nadzieje, ze mamuska odetnie cie od neostrady jutro. uzywaj sobie do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Moze i belfer ze mnie wychodzi, ale tak pisac nie przystoi. Hmm, odnioslem wrazenie, ze jestes dosc oczytany. A mnie sie kojarzy, ze jak ktos oczytany, to czytal od malenkosci, co skutkuje poprawnoscia ortogaficzna (chyba wzrokowo zostaje w glowie). A tu takie byki.
A co ty Xeron chcesz od Pawlaka? jakie błęndy zrobił i gdzie? nie bądż taki mądry bo i na ciebie bat sie znajdzie.A co to znaczy że "chyba wzrokowo zostaje w głowie"? chyba wzrokowo to zostaje w oku? a nie w glowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Moze i belfer ze mnie wychodzi, ale tak pisac nie przystoi. Hmm, odnioslem wrazenie, ze jestes dosc oczytany. A mnie sie kojarzy, ze jak ktos oczytany, to czytal od malenkosci, co skutkuje poprawnoscia ortogaficzna (chyba wzrokowo zostaje w glowie). A tu takie byki.
Xeronie nie byki tylko zgodnie z ostatnią Polską Normą oszybki. Warto się uczyć i iść z duchem czasu, a nie z uporem stroić głowe w liście bobkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjdzie ze jestem rosyjskim, znaczy ruskim agentem, ale powinno byc : aszybki (tak sie czyta).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
wyjdzie ze jestem rosyjskim, znaczy ruskim agentem, ale powinno byc : aszybki (tak sie czyta).
Xeron a jesteś? Pisze się "ошибка" i ta pierwsza literka to jest "o". Pozdrowienia dla tych co czytają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Xeron a jesteś? Pisze się "ошибка" i ta pierwsza literka to jest "o". Pozdrowienia dla tych co czytają.
taaa, ale czyta sie A. Agentem nie jestem, ale niektorym cokolwiek rosyjskiego to od razu 'ruskie', sowieckie, złe. A jak ruskie to od razu agent rosyjski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Agentem nie jestem, ale niektorym cokolwiek rosyjskiego to od razu 'ruskie', sowieckie, złe. A jak ruskie to od razu agent rosyjski.
Xeron,rozumię ciebie i łonczę się z tobo w bulu że ruski jęnzyk jest u nas w takim nie poszanowaniu.To takie smutne że dzisiaj już mało kto muwi po rusku.No ale mam nadzieju że jeszcze wsio zmieni sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
taaa, ale czyta sie A. Agentem nie jestem, ale niektorym cokolwiek rosyjskiego to od razu 'ruskie', sowieckie, złe. A jak ruskie to od razu agent rosyjski.
Ja jako zoologiczny rusofob to lubię "ruskie pierogi", ale bez przesady i "Ruskij Standard", to wódka taka najlepiej smakuje zmrożona i ze słoniną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
taaa, ale czyta sie A. Agentem nie jestem, ale niektorym cokolwiek rosyjskiego to od razu 'ruskie', sowieckie, złe. A jak ruskie to od razu agent rosyjski.
Ja jako zoologiczny rusofob to lubię "ruskie pierogi", ale bez przesady i "Ruskij Standard", to wódka taka najlepiej smakuje zmrożona i ze słoniną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
taaa, ale czyta sie A. Agentem nie jestem, ale niektorym cokolwiek rosyjskiego to od razu 'ruskie', sowieckie, złe. A jak ruskie to od razu agent rosyjski.
Ja jako zoologiczny rusofob to lubię "ruskie pierogi", ale bez przesady i "Ruskij Standard", to wódka taka najlepiej smakuje zmrożona i ze słoniną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...